maraes

 

COLOR NOURISHING
DOPPIO ELIXIR

Obnovující péče pro všechny typy vlasů.

PRASTARÁ POLYNÉZSKÁ TRADICE

Po staletí předávané umění masáže olejem Monoi je inspirováno třemi léčebnými filosofiemi. Toto umění bylo pečlivě prostudováno a výsledky byly věnovány pro ještě efektivnější kombinování jednotlivých produktů Maraes. Bez Dea, bez sulfátů, bez parabenu, bez lepku, bez minerálních olejů, bez přidaných solí.

Vyživující dvousložkový elixír je revolučním obnovujícím řešením, které nabízí intenzivní vyživení, neobyčejnou měkkost a opětovnou sílu pro slabé a barvené vlasy. Cenné složky jako Monoi de Tahiti, keratin a hedvábné proteiny, vlasy hloubkově rekonstruují, intenzivně vyživují, posilují a hydratují a chrání a poskytují intenzivní výživu. Dodávají jemnost a pevnost chemicky narušeným a barveným vlasům. Účinky jsou viditelné po prvním použití.

Použití: V poměru 7: 7 v misce míchejte elixír Monoi s keratinovým elixírem tak dlouho, dokud nevznikne hustý krém. Ten naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně rozetřete a jemně vmasírujte. Nechte působit po dobu 5-7 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. U poškozených a suchých vlasů aplikujte před použitím Color Nourishing Mask.

  • Monoi de Tahiti Certified Organic
  • Dermatologicky testováno
  • Bez minerálních olejů/ parabenů / lepku

SLOŽENÍ

Monoi de Tahiti

Keratin

Hydrolyzát hedvábí


ODKAZY

Oficiální stránky distributora
a
E-SHOP
www.jcos.cz

Oficiální stránky výrobce
www.kaaral.com

 

KONTAKTY

 Adresa:
JCOS s.r.o., Doubravská 1615/28, 41501 Teplice

 Telefony:
+420 725 068 284
+420 774 852 230
+420 608 056 937

 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Web: www.kaaral.cz

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.