maraes

 

SLEEK EMPOWERING
SPRAY TREATMENT

Ošetřující krémový sprej pro rovné a stresované vlasy.

PRASTARÁ POLYNÉZSKÁ TRADICE

Po staletí předávané umění masáže olejem Monoi je inspirováno třemi léčebnými filosofiemi. Toto umění bylo pečlivě prostudováno a výsledky byly věnovány pro ještě efektivnější kombinování jednotlivých produktů Maraes. Bez Dea, bez sulfátů, bez parabenu, bez lepku, bez minerálních olejů, bez přidaných solí.

Podtrhněte lesk svých vlasů s Maraes Sleek empowering spray cream. Umožněte textuře lehkého neoplachujícího se krému, aby zahalil Vaše vlasy do každodenního rituálu měkkosti. Díky Monoide Tahiti a Komplexu z ovsa vousatého, tento krém dodá plnost, uhladí kutikulu a zesílí lesk a měkkost vlasu bez zatížení. Vlasy jsou ochráněny před škodlivými vnějšími vlivy, znečišťujícími látkami, vysokými teplotami fénu a žehliček, které každodenně stresují a zatěžují vlas. Obohacený o Moringový olej, který posiluje vlas, dodává mu elasticitu, snižuje výskyt roztřepených konečků a odstraňuje krepatý efekt. Vlasy se po něm lépe rozčesávají. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Nastříkejte do umytých vlhkých vlasů vysušených ručníkem, množství odpovídající délce a poréznosti vlasů. Rovnoměrně naneste do vlasů pomocí hřebene. Nesmývejte.

  • Monoi de Tahiti Certified Organic
  • Dermatologicky testováno
  • Bez minerálních olejů / parabenů / lepku

SLOŽENÍ

Monoi de Tahiti

Olej Moringa

Oves hřebílkatý


ODKAZY

Oficiální stránky distributora
a
E-SHOP
www.jcos.cz

Oficiální stránky výrobce
www.kaaral.com

 

KONTAKTY

 Adresa:
JCOS s.r.o., Doubravská 1615/28, 41501 Teplice

 Telefony:
+420 725 068 284
+420 774 852 230
+420 608 056 937

 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Web: www.kaaral.cz

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.