maraes

 

SLEEK EMPOWERING
SHAMPOO

Šampon pro rovné a stresované vlasy.

PRASTARÁ POLYNÉZSKÁ TRADICE

Po staletí předávané umění masáže olejem Monoi je inspirováno třemi léčebnými filosofiemi. Toto umění bylo pečlivě prostudováno a výsledky byly věnovány pro ještě efektivnější kombinování jednotlivých produktů Maraes. Bez Dea, bez sulfátů, bez parabenu, bez lepku, bez minerálních olejů, bez přidaných solí.

Nechejte se překvapit tímto šamponem Maraes Sleek Empowering, který je určen pro vlasy rovné, stresované nebo vlasům bez života. Díky Monoi de Tahiti a ovsu vousatému, tento regenerační šampon, který neobsahuje sulfáty, jemně čistí vlasy a dodává jim plnost, lesk a měkkost. Složení obohacené o vzácný olej ze semen plodů stromy Moringy, známému pro své vyživující, antioxidační a změkčující vlastnosti, hydratuje a posiluje vlas a tím zlepšuje jeho elasticitu. Zmírňuje projevy předčasného stárnutí tím, že obalí vlas ochranným povlakem. Působí proti dehydratačním účinkům volných radikálů, které způsobují tvrdnutí vlasu a jeho následné lámání a roztřepené konečky.

Naneste šampon po řádném navlhčení vlasů, emulgujte a jemně masírujte pokožku a vlasy. Opláchněte a v případě potřeby proces zopakujte. Pro získání optimálních výsledků použijte Sleek Empowering Spray Treatment.

  • Monoi de Tahiti Certified Organic
  • Dermatologicky testováno
  • Bez DEA/ sulfátů / parabenů / lepku / přidaných solí

SLOŽENÍ

Monoi de Tahiti

Olej Moringa

Oves hřebílkatý


ODKAZY

Oficiální stránky distributora
a
E-SHOP
www.jcos.cz

Oficiální stránky výrobce
www.kaaral.com

 

KONTAKTY

 Adresa:
JCOS s.r.o., Doubravská 1615/28, 41501 Teplice

 Telefony:
+420 725 068 284
+420 774 852 230
+420 608 056 937

 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Web: www.kaaral.cz

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.