maraes

 

COLOR NOURISHING
PERMANENET HAIR COLOR

Trvalé oxidační barvení bez amoniaku a bez PPD.

PRASTARÁ POLYNÉZSKÁ TRADICE

Po staletí předávané umění masáže olejem Monoi je inspirováno třemi léčebnými filosofiemi. Toto umění bylo pečlivě prostudováno a výsledky byly věnovány pro ještě efektivnější kombinování jednotlivých produktů Maraes. Bez Dea, bez sulfátů, bez parabenu, bez lepku, bez minerálních olejů, bez přidaných solí.

Maraes Permament Hair Color, systém barvení bez amoniaku, vyhoví nejnáročnějším zákaznicím, které během let získávají stále více informací o nejšetrnějších způsobech barvení, které nezatěžují vlas a které dodávají vlasům lesk a hydrataci.

Inovativní permanentní oxidační barva bez amoniaku, PPD, lepku, parabenů a solí, vytvořena speciálně pro nejnáročnější klienty s citlivou pokožkou hlavy. Unikátní cenné složky jako Monoi de Tahiti a včelí vosk vlasy významným způsobem způsobem chrání, zabraňují nadměrné ztrátě hydratace. Jemná konzistence umožňuje snadnou aplikaci a speciální složky pomáhají pronikat do hloubky vlasu. Barvy Maraes zanechávají vlasy jemné, zdravé a lesklé.

Pro získání nejlepšího výsledku při barvení, doporučujeme smíchat s oxidantem v poměru 1: 1 při barvení a 1 :2 při použití extra zesvětlujících odstínů.

Kombinace Maraes barvy a Maraes oxidantu znatelně prodlužuje stálost barvení z toho důvodu, že oxidanty jsou obohaceny pečujícími látkami, které zajišťují živost odlesku, stálost barvy, hydrataci a výživu vlasů.

  • 100% krytí šedivých vlasů zesvětlení o 4 tóny
  • Monoi de Tahiti Certified Organic
  • Dermatologicky testováno
  • Bez amoniaku / PPD /solí/ parabenů / lepku

SLOŽENÍ

Monoi de Tahiti

Mateří kašička


ODKAZY

Oficiální stránky distributora
a
E-SHOP
www.jcos.cz

Oficiální stránky výrobce
www.kaaral.com

 

KONTAKTY

 Adresa:
JCOS s.r.o., Doubravská 1615/28, 41501 Teplice

 Telefony:
+420 725 068 284
+420 774 852 230
+420 608 056 937

 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Web: www.kaaral.cz

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.